INSIDE KOSSIE

INSIDE KOSSIE

EXPLORE OUR WORLD! FROM OUR INSPIRATIONS TO THE SECRETS OF OUR CREATIVE PROCESS

OUR STORY

KOSSIE POWSTAŁO Z NASZEJ WSPÓLNEJ, WIELOLETNIEJ PASJI DO MODY I JEST JEJ NAJPIĘKNIEJSZYM URZECZYWISTNIENIEM. OBIE JESTEŚMY PERFEKCJONISTKAMI I PRZYKŁADAMY OGROMNA WAGĘ DO NAJMNIEJSZEGO NAWET DETALU, BO TO ICH SUMA TWORZY IDEALNĄ CAŁOŚĆ. STARANNOŚĆ W DOBORZE TKANIN ORAZ DODATKÓW POŁĄCZONA Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ODSZYCIEM TO ELEMENTY, KTÓRE OKREŚLAJĄ KONCEPCJĘ KOSSIE.

BEHIND THE SCENES

NASZE KREACJE TWORZYMY OD ETAPU SELEKCJI NAJLEPSZYCH TKANIN POPRZEZ STWORZENIE IDEALNIE PODKREŚLAJĄCEGO KOBIECOŚĆ KROJU, AŻ PO WYGLĄD OPAKOWANIA, W KTÓRYM ODDAMY W WASZE RĘCE COŚ W NASZYM PRZEKONANIU WYJĄTKOWEGO.  SZYJEMY NASZE UBRANIA TAK, ŻEBY PODKREŚLAŁY WASZE NATURALNE PIĘKNO, ZDOBIŁY WAS A NIE PRZEBIERAŁY, SPRAWIAŁY, ŻE BĘDZIECIE WYGLĄDAŁY KOBIECO, LEKKO I ETERYCZNIE  JEDNOCZEŚNIE ZAPEWNIAJĄC WAM JAK NAJWIĘKSZY KOMFORT I SWOBODĘ. 

STARANNOŚĆ W DOBORZE TKANIN ORAZ DODATKÓW GWARANTUJE NAM IDEALNE DOPASOWANIE ICH DO PRZEMYŚLANEJ KONWENCJI ESTETYCZNEJ W KTÓREJ SIĘ PORUSZAMY.  NASZE PROJEKTY SĄ TROCHĘ NONSZALANCKIE I BARDZO STYLOWE, LUB… BARDZO STYLOWE I DELIKATNIE NONSZALANCKIE, CO ZALEŻY JUŻ OD WASZEJ WYOBRAŹNI I ZASTOSOWANYCH DODATKÓW. 

NIEUSTANNIE OBSERWUJEMY NOWE TRENDY W MODZIE I WPISUJEMY JE W NASZĄ ESTETYKĘ TWORZĄC SPÓJNĄ CAŁOŚĆ EMANUJĄCĄ WRĘCZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚCIĄ WYKONANIA. TAK WŁAŚNIE TWORZYMY GŁĘBOKO PRZEMYŚLANĄ KONCEPCJĘ KOSSIE I W TEN SPOSÓB DZIELIMY SIĘ Z WAMI NASZĄ OGROMNĄ PASJĄ.