ZWROTY

Jeśli chcesz dokonać zwrotu, wypełnij formularz, który możesz pobrać TUTAJ.

Po wydrukowaniu i wypełnieniu formularza, dołącz produkt, który chcesz zwrócić i wyślij całość na adres: KOSSIE, ul. Mińska 47A, 61-049 Poznań. Paczkę zwrotną możesz nadać kurierem lub Pocztą Polską. Nie odbieramy zwrotów wysyłanych do paczkomatu ani paczek za pobraniem. Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania formularza, możesz wypisać go ręcznie. Ważne, aby zawierał wszystkie dane, które są we wzorze. 

Zamówienia złożone przez internet mogą zostać zwrócone poprzez wysyłkę na adres: KOSSIE, ul. Mińska 47A, 61-049 Poznań, w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki z zamówieniem.

Zamówienia złożone w sklepie stacjonarnym nie podlegają zwrotowi.


REKLAMACJE

Chcesz zareklamować produkt? Wypełnij formularz reklamacyjny, który jest do pobrania TUTAJ.

Do wydrukowanego, wypełnionego formularza dołącz dowód zakupu (paragon) oraz reklamowany produkt i wyślij całość na adres: KOSSIE, ul. Mińska  47A, 61-049 Poznań

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie reklamacji – napisz do nas na info@kossie.pl.

Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (paczki pocztowej ekonomicznej) zwracamy po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.