O nas

Kossie powstało z naszej wspólnej, wieloletniej pasji do mody i jest jej najpiękniejszym urzeczywistnieniem. Obie jesteśmy perfekcjonistkami i przykładamy ogromna wagę do najmniejszego nawet detalu, bo to ich suma tworzy idealną całość. Staranność w doborze tkanin oraz dodatków połączona z najwyższej jakości odszyciem to elementy, które określają koncepcję Kossie. 

Nasze kreacje tworzymy od etapu selekcji najlepszych włoskich jedwabi poprzez stworzenie idealnie podkreślającego kobiecość kroju, aż po wygląd opakowania, w którym oddamy w Wasze ręce coś w naszym przekonaniu wyjątkowego.  Szyjemy nasze sukienki tak, żeby podkreślały Wasze naturalne piękno, zdobiły Was a nie przebierały, sprawiały, że będziecie wyglądały kobieco, lekko i eterycznie  jednocześnie zapewniając Wam jak największy komfort i swobodę. 

Staranność w doborze tkanin oraz dodatków gwarantuje nam idealne dopasowanie ich do przemyślanej konwencji estetycznej w której się poruszamy.  Nasze projekty są trochę nonszalanckie i bardzo stylowe, lub… bardzo stylowe i delikatnie nonszalanckie, co zależy już od Waszej wyobraźni i zastosowanych dodatków. 

Nieustannie obserwujemy nowe trendy w modzie i wpisujemy je w naszą estetykę tworząc spójną całość emanującą wręcz najwyższą jakością wykonania. Tak właśnie tworzymy głęboko przemyślaną koncepcję Kossie i w ten sposób dzielimy się z Wami naszą ogromną pasją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl